*Ondanks de grootst mogelijke zorgvuldigheid kunnen prijs-, typ of afbeeldingsfouten voorkomen. Aan de vermelde tarieven, afbeeldingen, specificaties kunnen geen rechten worden ontleend.
Stap nu in de innovatieve en volledig elektrische Leapmotor B03X Life Pro! Met zijn moderne design, geavanceerde technologie en een actieradius tot circa 292km (WLTP) combineert deze elektrische SUV comfort, prestaties en efficiëntie. De Leapmotor B05 biedt een stille, soepele rijervaring en is bovendien rijk uitgerust met o.a. Adaptive Cruise Control, Keyless Start en een groot centraal bedieningspaneel.

Rente en afschrijving op de auto en uiteraard btw zijn allemaal onderdeel van jouw private lease.

De auto is standaard casco en WA verzekerd, inclusief Schadeverzekering Inzittenden (SVI). Bij niet verhaalbare schade geldt een eigen bijdrage van € 350,- (per incident)

Wegenbelasting is ook onderdeel van jouw private lease. Het bedrag aan wegenbelasting, en daardoor ook het leasebedrag, kan wijzigen gedurende de looptijd van het leasecontract door overheidsmaatregelen.

Alle onderhoud en reparaties zijn onderdeel van het leasepakket, net als het vervangen van banden wanneer deze versleten zijn.

Bij schade aan carrosserie of je autoruit, regelen wij de reparatie voor jou. Hierbij is in de meeste gevallen wel een eigen bijdrage van toepassing.

Heb je autopech onderweg? Dan staat onze pechhulpservice 24/7 voor je klaar. Overal in Europa!

Heb je te maken met een reparatie die langer duurt dan 72 uur? Dan heb je, alleen binnen Nederland, recht op vervangend vervoer.

Maak gratis gebruik van onze handige Lease’m app, alle info over jouw leaseauto altijd binnen handbereik!